Nasze projekty

"Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć?" - George Bernard Shaw

Wystarczalny domek, jest projektem wymyślonym przez nas na początku 2020 roku. W lipcu 2020 powstał nasz domek. We wrześniu 2020 na bazie naszych doświadczeń powstał kolejny domek dla polsko-norweskiej pary z dwójką dzieci. Jeśli chciałbyś zostać właścicielem takiego domku skontaktuj się z nami.

Dobre sąsiedztwo to projekt, który tworzymy z potrzeby serca. Odkąd nasza rodzina się powiększyła uświadomiliśmy sobie jak ważne jest dla nas to gdzie  i w otoczeniu jakich ludzi będzie dorastała nasza córka. Co może wnieść do jej życia mieszkanie w mieście a co życie blisko natury? Jakie wartości chcemy jej przekazać poprzez budowanie zdrowych i dobrych relacji z innymi ludźmi? Aktualnie poznajemy ludzi myślących i czujących podobnie jak my. W najbliższej przyszłości planujemy osiedlić się z kilkoma zaprzyjaźnionymi rodzinami w bliskim sąsiedztwie. Jeśli czujesz, że też podążasz w tym kierunku, skontaktuj się z nami.


Rękodzielnia jest projektem społecznym. To rodzaj warsztatu/pracowni. Jest to przestrzeń otwarta dla ludzi, którzy potrzebują zrobić coś własnoręcznie. Czy to zbudować coś od zera, czy naprawić zepsutą rzecz lub dać czemuś drugie życie w innej postaci.

Eko Wieś to dla nas bardzo ważny projekt, do którego przygotowujemy się od dwóch lat. Mateusz w tym czasie przekwalifikował się na rolnika, abyśmy mogli brać udział w każdym etapie jego realizacji. Więcej informacji na ten temat  przedstawimy wiosną 2021 roku. 

IMG_6834.jpeg
dziecko%20i%20kozy_edited.jpg

Wystarczalny domek

naturalnie

Dobre sąsiedztwo

społeczność ludzi podobnie czujących

landscape-4549952_1920.jpg
master-5022331_1920.jpg

Eko Wieś

życie w zgodzie z naturą

Rękodzielnia

wspólne tworzenie